• Wizytówki
  • Marketingowe
  • Kalendarze
  • Foto-kompozycje
  • Obróbka zdjęć
  • Inne

Wizytówki

Wizytówka jest podstawowym elementem reprezentacyjnym naszej osoby i/lub firmy. Dlatego wizytówki powinny przykuwać uwagę i wzbudzać zaufanie. Wizytówka powinna być przejżysta. Nie można umieścić na niej zbyt wiele informacji. W przypadku wizytówki firmowej dobrze jak posiada ona kolorystykę firmy.

Wyrózniamy dwa rodzaje wizytówki - osobista i firmowa. Pierwsza zawiera informacje jedynie jej właściciela. Druga natomiast większy nacisk kładzie na firmę, a dane kontaktowe są tylko uzupełnieniem

Dobry projekt wizytówki jest bardzo ważny, gdyż w ciągu kilku sekund musi ona przekonać osobę, która ją otrzymała do danej osoby, bądź firmy. Jeśli wizytówka będzie źle wykonana - osoba która ją dostanie - pozbędzie się jej. Dlatego zapraszamy do skorzsystania z usług naszych grafików, którzy zaprojektują dla Ciebie wyjątkową wizytówkę.

Poligrafia Marketingowa

Jest to bardzo ważny element każdej firmy. Zaliczamy do tego wszelkie elementy reklamowe typu: ulotki, papier firmowy, projekty ofert, gadżety firmowe takie jak np. długopisy, kalendarzyki itp. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać praktycznie każdy element tego typu. Współpracujemy z różnymi firmami, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Wszelkie gadźety tego typu podnoszą prestiż firmy. Mogłoby się wydawać, że np. kalendarzyki firmowe nie mają siły marketingowej. Jest to błędne odczucie. Siłę marketingową mają te elementy, które klient zachowa, którym się przyglądnie. Jeśli nie odrazu to po jakimś czasie. Ważne jest tylko żeby elementy tego typu były odpowiednio zaprojektowane - tym zajmiemy się my - jeśli tylko zdecydujesz się nam zaufać

Kalendarze

Zajmujemy się także projektowaniem nietypowych kalendarzy dla osób prywatnych i firm. Ich nietypowość polega na tym, że projektowane są całkowicie pod klienta. Praktycznie nie ma tutaj ograniczeń. Wszystko oparte jest na odpowiedniej kompozycji zdjęć, grafiki, rysunków.

Rodzaj kalendarzy jest dowolny - od jedno-stronicowych dużych i małych, poprzez kwartalne, na pełnych, 12-nasto-stronicowych kończąc. Wykonujemy także nietypowe rodzaje. Wszystko zależy od tego co potrzebuje klient. Dołącz do obszernego grona zadowolonych klientów!

Kompozycje Fotograficzne

Oferta skierowana przede wszystkim do osób prywatnych. Jeśli szukasz czegoś na prezent, pamiątkę dla kogoś bliskiego, bądź dla siebie to jest to oferta właśnie dla Ciebie!

Projektujemy specyficzne, okazjonalne kompozycje fotograficzne na rozmaite okazje: Walentynki, urodziny, imieniny, ślub, chrzciny, komunie, rocznice, dzień matki, dziadka, babci, zaręczyny i inne. Często klienci zamawiają też kompozycje ze zdjęć z wakacji, poróży, urlopu. Montaże wyglądają niesamowicie. Nasi graficy mają bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Wszyscy klienci byli bardzo zadowoleni z naszych projektów - będziesz także i Ty!

Retusz i Obróbka zdjęć

Jeśli masz jakieś stare zdjęcie, na którym Ci bardzo zależy, a fotografia ta dawno utraciła swoją świetność - możemy Ci pomóc. Wykonujemy retusze starych fotografii. W większości przypadków można uzyskać efekt zdjęcia oryginalnego z przed lat, a czasem i lepszy.

Zajmujemy się także obróbką zdjęć, wraz z drobnymi badź większymi korektami. Jeśli na Twoim zdjęciu pojawił się efekt czerwonych oczu, bądź zdjęcie ma kiepską kolorystykę, jakiś element na nim Ci przeszkadza i chciałbyś go usunąć, a może Twoim zdjaniem osoba na zdjęciu wyszła zbyt gruba, może bez makijażu... ze zdjęciami potrafimy zrobić niemal cuda. Wszelkie poprawki są możliwe. Przekonaj się na własnych zdjęciach :)

Pozostałe

Jeśli jest coś co chciałbyś wykonać jest to związane z grafiką, bądź fotografią, a nie zamieszkono tego w tym zestawieniu - napisz do nas. Jeśli czegoś tu nie ma, nie oznacza to, że nie jesteśmy w stanie tego wykonać.

Mamy bardzo zgrany i zdolny zespół grafików, którzy potrafią poradzić sobie z bardzo skomplikowanymi projektami. Mamy podpisane umowy z różnymi firmami, co pozwala nam zagwarantować konkurencyjne ceny oraz profesjonalną realizację usług. Jedyne czego wymagamy to opisanie nam jak najdokładniej swoich oczekiwań - resztą zajmujemy się my.

Jeśli nie wiesz dokładnie czego oczekujesz to skontaktuj się z nami i daj nam o tym znać. Jeśli określisz nam Twoje cele, my zaproponujemy najlepsze rozwiązania! Do klienta podchodzimy profesjonalnie. Zapraszamy!